Firma

 Firma SEDAN swoją działalność rozpoczęła w roku 1994, wprowadzając jako pierwsza w kraju pochłaniacz zapachów do lodówek, w największym dziś na rynku asortymencie w tej grupie produktowej, który od ponad 20 lat cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów.

Byliśmy również pierwszym, polskim producentem, tak teraz popularnych pochłaniaczy wilgoci do pomieszczeń HUMISTOP.

Wieloletnie doświadczenie, ciągłe doskonalenie wyrobów, produkcja z najwyższej jakości surowców, pozwoliły wprowadzić do naszej oferty produkty spełniające najwyższe wymagania naszych odbiorców, dzięki czemu są one wielokrotnie nagradzane m.in. Laurem Konsumenta.

 

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku asortyment firmy szybko ulegał rozszerzeniu.
Obecnie w swojej ofercie posiadamy produkty, które mają zastosowanie w gospodarstwie domowym, branży motoryzacyjnej, chemicznej oraz aromaterapii. Wszystkie produkowane są we własnych, zastrzeżonych markach.

Nadrzędnym celem firmy jest przede wszystkim zadowolenie naszych klientów. Dbamy więc, aby nasze wyroby oraz sposób obsługi klientów reprezentowały jak najwyższy poziom i w jak największym stopniu spełniały ich oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.