Firma

SEDAN – wypełniamy przestrzeń zapachem, tworzymy dobry klimat

 

O firmie

 Pracujemy dla Was od 1993 roku, każdego sezonu wprowadzając na rynek nowe, coraz lepsze i bardziej zaawansowane produkty. Tworzymy domowe i profesjonalne artykuły zapachowe, które odświeżają powietrze, niwelują nieprzyjemne zapachy, nawilżają i regulują wilgotność a przede wszystkim napełniają wnętrza bogatymi, unikalnymi aromatami, projektowanymi od podstaw w naszym laboratorium.    

 

Możesz nam zaufać, ponieważ:

 Mamy naprawdę duże doświadczenie

 25 lat na rynku to niemały sukces. Wiemy o tym i często się tym chwalimy, bo dzięki tak długiej działalności doskonale znamy branżę, oczekiwania i potrzeby klientów, mamy najlepsze, sprawdzone źródła surowców i zaufanych kontrahentów. Wszystko to sprawia, że otrzymujesz produkty najwyższej jakości, solidnie przetestowane, a my... od lat jesteśmy polskim liderem segmentu artykułów zapachowych.

 

Oferujemy ci pełną gamę produktów zapachowych i nie tylko

 Jeśli szukasz artykułu, który odświeży twoją przestrzeń lub wypełni ją zapachem, możesz być pewien, że znajdziesz go wśród 160 produktów firmy SEDAN, które znajdują zastosowanie w gospodarstwie domowym, branży motoryzacyjnej, chemicznej czy aromaterapii. Odświeżacze i nawilżacze powietrza, pochłaniacze nieprzyjemnych zapachów, naturalne i syntetyczne olejki zapachowe, pochłaniacze wilgoci – wszystkie te produkty kupisz w naszym sklepie on-line, mając pewność, że są oryginalne i powstały jako zastrzeżone marki własne.

Aby uczynić naszą ofertę jeszcze bardziej kompleksową, wprowadziliśmy do niej artykuły niezbędne do tworzenia pięknej oprawy świetlnej w domu i ogrodzie, czyli knoty i oleje do lamp naftowych oraz pochodni, a także odkamieniacze. 

Jesteśmy innowacyjni

Czy wiesz, że to właśnie firma SEDAN jako pierwsza wprowadziła na polski rynek pochłaniacz zapachów do lodówek oraz pochłaniacz wilgoci – numer 1 na rynku HUMISTOP ? Radość z odkrywania nowych horyzontów i ciągłego rozwoju nie minęła nam do dziś, dlatego wciąż szukamy nowych możliwości i tworzymy produkty, które coraz lepiej odpowiadają potrzebom klientów.

 

Wspieramy polską gospodarkę

Wszystkie produkowane i sprzedawane przez nas artykuły zapachowe powstają w Polsce. Tworzymy je od podstaw: wymyślamy, projektujemy, testujemy, wdrażamy do produkcji. Wierzymy, że nasz kraj pełen jest zdolnych, mądrych ludzi, którzy są w stanie stworzyć technologie i produkty na najwyższym światowym poziomie, więc stwarzamy im do tego możliwości. Dajemy stabilne i bezpieczne zatrudnienie naszym pracownikom, którzy odpłacają się nam pełnym zaufaniem i oddaniem firmie.

 

Najważniejszy jest dla nas człowiek

Bez wsparcia i ciągłego kontaktu z naszymi klientami nie bylibyśmy w stanie tworzyć tak zaawansowanych i dobrych jakościowo produktów, dlatego nieustannie śledzimy wyniki sprzedaży, rynkowe trendy i bacznie przyglądamy się opiniom o naszych artykułach, aby jak najlepiej spełniały one wymagania kupujących.

 

Zapraszamy do naszego sklepu on-line!

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.